Kategorie

Płacę przez PayU
Półeczka linii francuskiej Powiększ do pełnego rozmiaru

Półeczka linii francuskiej

Kolekcja: Linia Francuska

Wysyłka w ciągu: 5 dni roboczych

Więcej szczegółów

450,00 zł

Ten produkt jest dostarczany za darmo Sposób dostawy: Przesyłka kurierska UPS/DPD
Darmowa dostawa od: 350,00 zł

Linia francuska mebli z kolekcji dziecięcej, raz na zawsze zrywa ze stereotypem, że meble dla dzieci, szczególnie tych najmniejszych, koniecznie muszą być kolorowe i z motywami, czy to zwierzęcymi, czy to bajkowymi. Półeczki z linii francuskiej, są piękne i funkcjonalne, jak również i bardzo wytrzymałe, co jest ich zdecydowanym atutem. Meble, są jednolite w kolorze, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do wielu rodzajów wystroju pokoju dziecka, przy czym brak ozdobników bajkowych na meblach, może zostać niejako nadrobiony maskotkami, naklejkami ściennymi lub fototapetą. Tymczasem, półeczka stylizowana na francuski szyk i grację, może zostać w pokoju, nawet wtedy, gdy przestanie być to już pokój dziecka, a stanie się pokojem nastolatka. Podczas, gdy wystrój pokoju zmieni się praktycznie nie do poznania, półeczka, przypominać będzie czasy dawne, które już dobiegły końca, pozostawiając po sobie wspomnienie w formie półeczki.

Materiał, z jakiego wykonana została francuska półeczka to tzw. MDF, czyli medium-density fibreboard: średniej gęstości płyta pilśniowa.

Wymiary zewnętrzne: szerokość 110 cm, wysokość 30 cm, głębokość 22,5 cm 
 

Kolekcja: Linia Francuska

Materiał: MDF lakierowany na półmat 

Wysyłkę realizujemy w przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania należności.

Bezpłatna dostawa NIE OBEJMUJE MEBLI. Transport jest każdorazowo wyceniany indywidualnie w oparciu o lokalizację miejsca dostawy. Przy zakupie za pośrednictwem sklepu internetowego, system pokazuje wysyłkę 0 złotych, do którego należy doliczyć koszt wycenionego transportu. Na terenie Warszawy dostawa wraz z wniesieniem kosztuje 200 zł.

Produkt nie nadaje się do wysyłki kurierem, dostawa realizowana jest transportem doładunkowym.

Mebel wydawany w płaskich paczkach, do samodzielnego montażu

Projekt: Awanwa