Kategorie

Płacę przez PayU
Komoda z szufladami linii francuskiej Powiększ do pełnego rozmiaru

Komoda z szufladami linii francuskiej

Kolekcja: Linia Francuska

Wysyłka w ciągu: 5 dni roboczych

Więcej szczegółów

2 250,00 zł

Ten produkt jest dostarczany za darmo Sposób dostawy: Przesyłka kurierska UPS/DPD
Darmowa dostawa od: 350,00 zł

Praktyczna i piękna, biała komoda w stylu francuskim doskonale współgra z szafą pochodzącą z tej samej linii, inspirowanej francuskim szykiem i ponadczasowym urokiem. W przypadku komody, mamy do czynienia z aż czterema półkami, które wyposażone są w mechanizm samo-domykający się, który jest praktycznym rozwiązaniem szczególnie w sytuacji, gdy odruchowo, osoba dorosła nie zamknie dostatecznie szczelnie półki, a dziecko jest już na tyle duże, że potrafi samodzielnie otworzyć ewentualnie niedomkniętą do końca, co może mieć katastrofalne skutki. Stąd właśnie, nawet jeśli dorosły z pewnych powodów nie zdoła zamknąć półek komody samodzielnie, zostaną one automatycznie domknięte przez wbudowany system.

Komoda linii inspirowanej wykwintną i pełną klasy Francją, wyposażona została w cztery półki, z czego dwie półki, znajdujące się na dole, są podłużne i znacznie większe niż umiejscowione półki na górze, które są o połowę mniejsze niż jedna półka podłużna.

Tworzywo, z jakiego półki są wykonane, to MDF poddane lakierowaniu na półmat.

Wymiary zewnętrzne: szerokość 110 cm, wysokość 90 cm, głębokość 58 cm

Szuflady: mechanizm samodomykający

Kolekcja: Linia FrancuskaMateriał: MDF lakierowany na półmat 

Wysyłkę realizujemy w przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania należności.

Bezpłatna dostawa NIE OBEJMUJE MEBLI. Transport jest każdorazowo wyceniany indywidualnie w oparciu o lokalizację miejsca dostawy. Przy zakupie za pośrednictwem sklepu internetowego, system pokazuje wysyłkę 0 złotych, do którego należy doliczyć koszt wycenionego transportu. Na terenie Warszawy dostawa wraz z wniesieniem kosztuje 200 zł.

Produkt nie nadaje się do wysyłki kurierem, dostawa realizowana jest transportem doładunkowym.

Mebel wydawany w płaskich paczkach, do samodzielnego montażu

Projekt: Awanwa