Kategorie

Płacę przez PayU
Oczyszczacz Comedes LR200 Powiększ do pełnego rozmiaru

Oczyszczacz Comedes LR200

Oczyszczacz idealny do redukcji alergenów, samodzielnie monitoruje jakość powietrza, a także informuje o konieczności wymiany filtra. Specjalistyczne filtry dla alergików oraz dla palaczy.

Więcej szczegółów

929,00 zł

Ten produkt jest dostarczany za darmo Sposób dostawy: Przesyłka kurierska UPS/DPD
Darmowa dostawa od: 350,00 zł

Specjalistyczny oczyszczacz powietrza LR 200 firmy Comedes to wysokiej klasy urządzenie, które precyzyjnie pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń powietrza z pomieszczeń, w których na co dzień przebywamy.

Innowacyjna technologia 5-stopniowego systemu filtrowania, pozwala wychwycić aż 99,97% zanieczyszczeń, nawet o wielkości zaledwie 0,3 mikrona. Oczyszczacz wyposażony został w wysokiej jakości filtry - wstępny i antybakteryjny, które

usuwają chorobotwórcze drobnoustroje i alergeny obecne w powietrzu. Posiada także czujnik jakości powietrza, funkcję jonizowania i lampę UV, natomiast 3-stopniowy zakres pracy silnika gwarantuje jego wysoką wydajność.

Maksymalny przepływ powietrza w urządzeniu to 198 m3/h. Dzięki funkcji timer możliwe jest ustawienie pracy na 1,2,4 lub 8godzin. Przejrzysty i łatwy w obsłudze panel sam informuje o konieczności wymiany filtra. Poręczny rozmiar i kształt

Oczyszczacza LR 200 sprawiają, że idealnie pasuje on do każdego pomieszczenia biurowego i domowego oraz salonu. Może pracować w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni do 40 m2. Wygodny pilot ułatwia obsługę i sterowanie urządzeniem.

Oczyszczacz powietrza LR 200 firmy Comedes to idealne urządzenie szczególnie dla osób z problemami z oddychaniem, alergików oraz dla palaczy. Zapewnia doskonałą jakość i czystość powietrza w pomieszczeniach.

Dostępne są trzy rodzaje filtrów: standardowy filtr (w pakiecie z urządzeniem) oraz specjalistyczny (wzmocniony) filtr dla osób cierpiących na alergię oraz specjalistyczny filtr do pomieszczeń z dymem tytoniowym.

Projekt: Awanwa