Kategorie

Płacę przez PayU
Maska antysmogowa Vogmask Lighting N99 CV Powiększ do pełnego rozmiaru

Maska antysmogowa Vogmask Lighting N99 CV

149,00 zł

Koszt dostawy tego produktu to: 14,00 zł Sposób dostawy: Przesyłka kurierska UPS/DPD
Darmowa dostawa od: 350,00 zł

Stylowe maski anty-smogowe VOG projektowane i testowane w USA, sprawdzone w praktyce w Azji, Ameryce a teraz certyfikowane znakiem CE w Europie i dostępne w Polsce!

 

VOGMASK to doskonała ochrona przed pyłami zawieszonymi PM10 i PM2.5.     Aktywny filtr karbonowy N99 zatrzymuje mikrocząsteczki wielkości 0.097µm na poziomie 99.9% skuteczności filtracji. Maski szyte ręcznie, najwyższa jakość i styl!

 

Skuteczność naszych masek została potwierdzona laboratoryjnie w amerykańskim instytucie Nelson Laboratories uzyskując bardzo wysokie parametry filtracji. Maski są wielokrotnego użytku, nie tracą swoich właściwości filtrujących do 300h użytkowania w stanach ciężkiego zapylenia/zanieczyszczenia powietrza. 

 

Teraz Maski Vog dostępne z filtrem Active Carbon N99 oraz z zaworkami inhalacyjnymi zwiększającymi przepływ powietrza podczas przyśpieszonego oddechu przy wysiłku fizycznym! Jeszcze skuteczniejsza ochrona i wydajnosć!

 

Parametry te świadczą o skutecznej ochronie przed smogiem, alergenami (w tym pyłkami roślinnymi i drobinkami zwierzęcymi), bakteriami, kurzem oraz gazami jakie unoszą się w powietrzu, którym na codzień oddychamy.

 

Poza tym maski VOG są projektowane przez profesjonalnych stylistów z wykorzystaniem ciekawych materiałów z oryginalnym wzornictwem. Maski VOG to oryginalny i funkcjonalny element garderoby rozpoznawany na świecie jako symbol wysokiej kultury i świadomości stanu środowiska naszej planety, ochrony zdrowia i dobrego visage.   A wiec chroń się przed smogiem...  w najlepszym stylu!

 

Maski są dostępne w rozmiarach :

S = waga użytkownika 11-22kg ,

M = waga użytkownika 23-58 kg,

L = waga użytkownika 59-90kg i więcej *

* waga użytkownika jest podana jedynie szacunkowo, aby ułatwić wybór właściwych masek.

Projekt: Awanwa