Kategorie

Płacę przez PayU
Oczyszczacz powietrza LR 700 Comedes Powiększ do pełnego rozmiaru

Oczyszczacz powietrza LR 700 Comedes

  • Oczyszczacze powietrza nadają się szczególnie dla ludzi z chorobami układu oddechowego i różnymi alergii. Oczyszczają powietrze z pyłów  PM 2,5 i PM 10

Więcej szczegółów

1 189,00 zł

Obniżka!

-160,00 zł

1 349,00 zł

Ten produkt jest dostarczany za darmo Sposób dostawy: Przesyłka kurierska UPS/DPD
Darmowa dostawa od: 350,00 zł
Pełen opis produktu:

Oczyszczacz powietrza LR 700 marki Comedes to najwyższej jakości, nowoczesny oczyszczacz, który zapewnia perfekcyjne usuwanie zanieczyszczeń powietrza w naszych domach i biurach.

Jego unikalność polega na zdolności dwu biegunowego mierzenia jakości powietrza, dzięki czemu jest w stanie określić poziom stężenia gazów w powietrzu.

Z wyświetlacza odczytać możemy informacje o stężeniu pyłu (np. PM 2,5, PM10) i lotnych substancji organicznych oraz o aktualnym stanie powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacz odfiltrowuje aż 99 % mikrocząstek o wielkości poniżej 0,3 µm, dzięki zastosowaniu mocnego materiału filtrującego, który odpowiada najnowocześniejszym trendom technologicznym w oczyszczaniu powietrza. Za pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów odpowiada granulat aktywnego węgla.

Oczyszczacz LR 700 Idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 50m2 oraz gwarantuje przepływ powietrza o wielkości aż do 300m3/h. Posiada 3-stopniowy wentylator, dzięki czemu skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a dodatkową zaletą jest wbudowana funkcja jonizowania (1*106 jonów/cm3/s), co zapewnia czyste i zdrowe powietrze. Funkcja timer umożliwia ustawienie pracy oczyszczacza na zakres od 1 do 9 godzin. Do urządzenia dołączony jest pilot do zdalnego sterowania.

Oczyszczacz powietrza LR 700 marki Comedes polecany jest szczególnie osobom, które cierpią na choroby układu oddechowego i alergie oraz dla tych, którzy cenią sobie wysoką czystość powietrza. Urządzenie świetnie sprawdzi się w biurze, mieszkaniu, salonie czy też w domu.

 

 

 Oczyszczacz powietrza LR700 Comedes

-        oczyszcza 99,9% mikroczas†eczek z powietrza ( pyły PM2,5, PM10, kurz, pył, roztocza, alergeny, bakterie i wirusy)

·         odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2

·         przepływ powietrza: 300 m3/h

·         pobór mocy: max. 100 Watt

·         3-stopniowy wentylator

·         funkcja timer 1 – 9 godzin

·         funkcja jonizowania  (1*106 jonów/cm3/s)

·         wygodny pilot zdalnego sterowania

·         wyświetlacz pokazujący jakość powietrza

Projekt: Awanwa