Kategorie

Płacę przez PayU

Akcesoria do wózków

Jest 64 produktów.

Podkategorie

 • Zabawki do wózka

  Zabawki do dziecięcego wózka, jakie wchodzą w skład oferty są kolorowe, lekkie i wytrzymałe, dzięki czemu, nie tylko zdołają zainteresować dziecko, ale także i pozostaną z nim przez długi czas. Obecnie, oferta obejmuje zabawki interaktywne, które reagują na określoną aktywność dziecka dźwiękiem. W przypadku zabawki do wózka w kształcie psa, dźwiękiem tym przykładowo jest wesołe, przyjemne dla ucha szczekanie, podczas gdy inne zabawki, jak chociażby niebieska pszczółka na kwiatku, reaguje wibrowaniem, które imituje ruch prawdziwej pszczółki. Wszystkie zabawki, wykonane są z kolorowego materiału, który wzbudza zaciekawienie dziecka, jednocześnie wpływając na dziecięcy zmysł wzroku na zasadzie stymulacji. Dziecko, koncentruje się na jednym punkcie, ćwicząc koncentrację i rozpoznaje kształty. Dodatkowo, odpowiednio dopasowane do wieku dziecka zabawki do wózka, zapewniają zainteresowanie podczas podróży, dzięki czemu dziecko będzie spokojne i skoncentrowane na jednym elemencie w czasie podróży wózkiem.

 • Dostawki do wózka
 • Osłony przeciwdeszczowe
 • Wkładki do wózków

  Wkładka do wózka Elodie Details

  Wkładka do wózka elodie details W naszym sklepie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju wkładki do wózka w tym również wkładka do wózka Elodie Details. Życzymy miłych zakupów!

 • Śpiworki do wózka

  Śpiworki do wózka. Jaki powinien być śpiworek dla dziecka, by zapewnić wygodę i ciepło, nawet podczas chłodnych wieczornych spacerów w deszczową lub wietrzną pogodę? Zdecydowanie, najważniejsze jest zapewnienie dziecku odpowiedniej temperatury ciała. Możemy to osiągnąć dzięki szczelnemu okryciu dziecka śpiworkiem z jednoczesnym otuleniem go materiałem, który będzie możliwie jak najbardziej miękki, delikatny i przyjemny w dotyku. Śpiworki do wózka, sprawdzą się niemal w każdym typie pojazdu dla dzieci, ponieważ mogą zostać dopasowane dzięki odpowiednim regulacjom. W naszej ofercie znajdą Państwo śpiworki do wózka najlepszych marek, takich jak Elodie Details, Lela Blanc, Samiboo i inne.

 • Śpiworki do nosidełek
 • Poduszki antywstrząsowe
 • Mufki do wózka ( ocieplacze na dłonie)

  Idealna na jesienne i zimowe spacery. Zapewni Waszym dłoniom wygodę, ciepło i komfort. Chroni przed pluchą, zimnem i wiatrem. Idealna na prezent. Do całościowej kompozycji polecamy śpiworek do wózka, np. w tej samej w linii.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Projekt: Awanwa