Kategorie

Płacę przez PayU
Łóżko linii francuskiej Powiększ do pełnego rozmiaru

Łóżko linii francuskiej

Kolekcja: Linia Francuska

Wysyłka w ciągu: 5 dni roboczych

Więcej szczegółów

1 780,00 zł

Ten produkt jest dostarczany za darmo Sposób dostawy: Przesyłka kurierska UPS/DPD
Darmowa dostawa od: 350,00 zł

Łóżko linii francuskiej to dobre rozwiązanie do pokoju większych dzieci.
Dzięki oryginalnemu i stylowemu wyglądowi i uniwersalnej bieli, można je bez problemu dopasować niemal wszędzie. Świetnie nadaje się do pokoju chłopca, jak i dziewczynki i można mieć pewność, że będzie długo przydatne. Łóżko linii francuskiej jest ono z materiału o dużej trwałości – lakierowanej na półmat płyty MDF. Między innymi dzięki temu, iż można ją niemal dowolnie kształtować, łóżko linii francuskiej ma wyjątkowy wygląd. Szczególnie warto zwrócić uwagę na interesujący kształt zakończeń. Wymiary materaca to dwa metry długości i dziewięćdziesiąt centymetrów szerokości. Samo łóżko linii francuskiej to 208x100 cm, a jego wysokość to 75cm. Jest więc odpowiednie do mniejszych, większych i do standardowych pokoi dziecięcych.
Produkt jest wysyłany zazwyczaj w ciągu pięciu dni roboczych. Łóżko linii francuskiej transportowane jest specjalnym pojazdem. Po wypakowaniu łóżka należy je samodzielnie rozpakować i zmontować.

Wymiary: 200x90 cm wymiary materaca, wymiar zewnętrzny 208 cm x 100 cm x 75 cm (wysokość)

Kolekcja: Linia FrancuskaMateriał: MDF lakierowany na półmat 

Wysyłkę realizujemy w przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania należności.

Bezpłatna dostawa NIE OBEJMUJE MEBLI. Transport jest każdorazowo wyceniany indywidualnie w oparciu o lokalizację miejsca dostawy. Przy zakupie za pośrednictwem sklepu internetowego, system pokazuje wysyłkę 0 złotych, do którego należy doliczyć koszt wycenionego transportu. Na terenie Warszawy dostawa wraz z wniesieniem kosztuje 200 zł.

Produkt nie nadaje się do wysyłki kurierem, dostawa realizowana jest transportem doładunkowym.

Mebel wydawany w płaskich paczkach, do samodzielnego montażu

Projekt: Awanwa